Rencommissie en Begeleiding

 

Rencommissie

De Rencommissie van ZRTC Theo Middelkamp verzorgt de organisatie en coördinatie van de activiteiten binnen de Renafdeling, waaronder samenstellen van het wedstrijdprogramma, organisatie van de trainingen, vervoer naar en verzorging van de renners tijdens de wedstrijden waaraan als clubteam wordt deelgenomen.  

De rencommissie bestaat uit:

 

Voorzitter
Jan Baaijens
0113-352175 / 06-22975636
baaij@zeelandnet.nl

Lid
Nathan Traas
06-19658507
nathantraas@gmail.com

Lid
Ad Polak
+32-3-2988703 / 06-20839572
adpolak1@gmail.com

Lid
Joop de Lange
0113-622451
idjo@zeelandnet.nl

 
 

Begeleiding

De renners van ZRTC Theo Middelkamp kunnen rekenen op een toegewijd team van gediplomeerde begeleiders.

 

Elite / Beloften / Amateurs

 

Ploegleider
Ad Polak
06-20839572
adpolak1@gmail.com

Ploegleider
Heddy Nieuwdorp
06-81943380
hnieuwdorp@icloud.com

Trainer
Jens Voet
0113-563433
jens_voet@hotmail.com

Soigneur
Heleen Boeije
06-22990012
heleenboeije77@gmail.com

Verzorger
Jan Remijn
0113-227179

Ploegleider
Peter Gödde
06-81676858
hellraider2009@hotmail.com

Ploegleider
Joop van Pel
06-53405530
jooppel@ziggo.nl

Trainer
Nathan Traas
06-19658507
nathantraas@gmail.com

Verzorger
Tonnie Jumelet
0111-484072
ajumelet@zeelandnet.nl

 
 

Junioren / Nieuwelingen

 

Ploegleider Nieuwelingen
Joop de Lange
0113-622451
idjo@zeelandnet.nl

Ploegleider Junioren
Ezra Tolhoek
0111-412249
ezratolhoekzzee@gmail.com

Trainer
Wesley Floren
06-37165977
wesleyfloren@gmail.com

 
 

Algemeen inzetbaar

 

Ploegleider
Ko Blok
0113-622057
koblok@philpse.org

Mecaniciën
Tony Jumelet
0111-484072
ajumelet@zeelandnet.nl

Mecaniciën
René Nijsse
0113-639446
mnijsse@zeelandnet.nl 

Mecaniciën
Rick Schouwenaar
0113-621695
rickschouwenaar@hetnet.nl

Mecaniciën
Rini Jakobsen
0113-502107
riniejakobsen@hetnet.nl