kalender


In DE AANLOOP NAAR HET NIEUWE SEIZOEN organiseren wij
Traningswedstrijden

 

Nieuwelingen

junioren

Elite en Belofte

amateurs

Nieuwelingen Heren 2019
 

Nationaal

30 MAART - Omloop van de Braakman, Phillippine

6 APRIL - Omloop NW Overijssel te Genemuiden

27 APRIL - Wim Hendriks Trofee, Koewacht

11 MEI - Flevotour, Kampen

19 MEI - Grote Prijs Steenbergen, Steenbergen

1 JUNI - Omloop Maasvallei, Stein

15 JUNI - Wielerweekend, Roden

16 JUNI - Wielerweekend, Roden

23 JUNI - NationaaK weg, Dongen

8 SEPTEMBER - Bavelse berg Classic, Breda

Criteriums district ZuidWest

24 MAART - Ronde van Huijbergen

14 APRIL - Ronde van Oud Gastel

22 APRIL - Ronde van Werkendam

5 MEI - Ronde van Standdaarbuiten

11 MEI - Biesbosch Klassieker, Hank

19 MEI - Grote Prijs Steenbergen

30 MEI - Ronde van Wernhout

9 JUNI - Ronde van Fijnaart

12 JUNI - District.Kampioenschap Tijdrijden te Woensdrecht

15 JUNI - Ploegentijdrit Gilze

29 JUNI - 86e Ronde van Kruiningen

7 JULI - Ronde van Nispen

31 JULI - 8 van Chaam

5 AUGUSTUS - 40e Draai van de Kaai, Roosendaal

8 AUGUSTUS - 70e Ronde van Zundert

11 AUGUSTUS - Raboprofronde van Zevenbergen

1 SEPTEMBER - 7e Hart van Oosterhout

8 SEPTEMBER - 66e Ronde van Hank

29 SEPTEMBER - Ronde van Dongen Omnium

 

Nieuwelingen Dames 2019
 

Nationaal

9 MAART - Omloop van Strijen

20 APRIL - Omloop door het Land van Kleine Hein, Emmen

27 APRIL - Wim Hendriks Trofee, Koewacht

12 MEI - Marianne Vos Classic, Wijk en Aalburg

18 MEI - Omloop door het land van Bartje, Assen

22 JUNI Nationaal Kampioenschap Weg, Dongen

28 - 30 JUNI - Int. Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

8 SEPTEMBER - Rogelli Bavelse Berg Classic, Breda

 

Criteriums district ZuidWest

5 MEI - 70e Wielerronde van Standdaarbuiten

10 JUNI - Regio Kampioenschap te Woensdrecht

12 JUNI - Distr.Kamp. Tijdrijden te Woensdrecht

15 JUNI - Ploegentijdrit te Gilze

29 JUNI - 86e Ronde van Kruiningen

30 JUNI - Ronde van Rijen

31 JULI - 8 van Chaam

1 SEPTEMBER - 7e Hart van Oosterhout

Junioren
 

Internationaal

28 APRIL - Omloop van Borssele

24/26 MEI - Junioren driedaagse Axel

 

Nationaal

6 APRIL - Rabo Omloop van NoordWest Overijssel, Genemuiden

13 APRIL - Zuiderzeeronde, Dronten

20 APRIL - Arno Wallaard Memorial, Meerkerk

11 MEI - Flevotour, Kampen

19 MEI - Grote Prijs Steenbergen

1 JUNI - Omloop van de Maasvallei, Stein

15/16 JUNI - Wielerweekend Roden

28/30 JUNI - Acht van Bladel

7 JULI - Klimomloop van Ulestraten

18 AUGUSTUS - Résidence Valkenburg Klimclassic

25 AUGUSTUS - Omloop van Valkenswaard

7 SEPTEMBER - Groeistad Klassieker

22 SEPTEMBER - Efteling Omloop van Hil en Moer

 

Belgie

14 JULI - Omloop het Nieuwsblad, Boekhoute

15 AUGUSTUS - Honnlles-Angreau

23 AUGUSTUS - Vresse sur Semois

8 SEPTEMBER - Steregas Vlaams-Brabant Classic 2018, Zemst Laar

Criteriums district ZuidWest

16 MAART - 70e Ronde van Oud-Vossemeer

24 MAART - Ronde van Huijbergen

14 APRIL - Ronde van Oud Gastel

22 APRIL - Ronde van Werkendam

11 MEI - Profronde van Made

19 MEI - Jeugdklassieker Steenbergen

30 MEI - 56e Wielerronde van Wernhout

8 JUNI - 49e ronde van Nieuwendijk

9 JUNI - Ronde van Fijnaart

10 JUNI - Regio Kampioenschap, Woensdrecht

12 JUNI - District Kampioenschap Tijdrijden, Woensdrecht

15 JUNI - Ploegentijdrit Wielerweekend Gilze

16 JUNI - Hart van Gilze

16 JUNI - Ronde van Oudenbosch

22 JUNI - Nationaal Kampioenschap Weg, Dongen

29 JUNI - 85e Ronde van Kruiningen

30 JUNI - Kermisronde van Raamsdonksveer

7 JULI - Wielrronde van Nispen

8 JULI - Ronde van Oudenbosch

15 JULI - Wieleronde van Heerle

31 JULI - 8 van Chaam

11 AUGUSTUS - 63e Raboprofronde van Zevenbergen

1 SEPTEMBER - 6e Hart van Oosterhout

8 SEPTEMBER - Kermisronde van Roosendaal

22 SEPTEMBER - Omloop van Hil en Moer, Kaatsheuvel

ELITE en Belofte 2019

 

9 MAART - Ronde Van Zuid Holland te Den Haag, vrije klassieker

17 MAART - Ronde van Oud-Vossemeer, criterium

23 MAART - Ronde van Bruinisse, criterium

24 MAART - Zuid Kempische Pijl te Mol-Zilvermeer (B), interclub

24 MAART - Ronde van Huijbergen, criterium

30 MAART - Omloop van de Braakman te Philipinne, topcompetitie

6 APRIL - Omloop van de Veenkoloniën te Veendam, clubcompetitie

10 APRIL - Scheldeprijs te Schoten (B), interclub

14 APRIL - Ronde van Oud-Gastel, criterium

13 APRIL - Zuiderzeeronde te Dronten, vrije klassieker

22 APRIL - Ronde van Werkendam, criterium

28 APRIL - Wim Hendriks Trofee te Koewacht, vrije klassieker

5 MEI - Wielerronde van Standdaarbuiten, criterium

11 MEI - Tijdrit te Waarde, tijdrit individueel

12 MEI - Beker van Belgie, Zandhoven (B), interclub

18 MEI - Zuid-Hollandse eilandentour te Spijkenisse, clubcompetitie

25 MEI - Hoeksewaard te s-Gravendeel, clubcompetitie

30 MEI - Ronde van Wernhout. criterium

5 JUNI - Parel v/d Veluwe te Harderwijk, clubcompetitie

10 JUNI - Kampioenschap District Zuidwest, kampioenschap

11 JUNI - Kampioenschap van het Waesland te Belsele (B), interclub

12 JUNI - Kampioenschap Tijdrijden District Zuidwest, Woensdrecht, kampioenschap

15 JUNI - Ploegentijdrit te Gilze, ploegentijdrit

15-16 JUNI - 2 Daagse van Roden te Roden, clubcompetitie

16 JUNI - Ronde van Oudenbosch, criterium

23 JUNI - NK elites zonder contract te Dongen, nationaal kampioenschap

26 JUNI - NK tijdrijden te Ede, nationaal kampioenschap

29 JUNI - NK beloften te Ede, nationaal kampioenschap

29 JUNI - Ronde van Kruiningen, criterium

30 JUNI - Ronde van Rijen, criterium

2 JULI - Kermiskoers Sint Jansteen, criterium

5 JULI - Ronde van Prinsenbeek, criterium

7 JULI - Omloop der 7 Heuvelen te Berg en Dal, clubcompetitie

7 JULI - Wielerronde van Nispen, criterium

14 JULI - Omloop van Sint Niklaas, Sint Niklaas (B), interclub

15 JULI - Wielerronde van Heerle, criterium

21 JULI - Beker van Belgie, Hulshout (B), interclub

31 JULI - Acht van Chaam, criterium

3 AUGUSTUS - Ronde van Haamstede, criterium

8 AUGUSTUS - Hill 60 te Zillebeke (B), interclub

15 -21 AUGUSTUS - Ronde van Frans Gyuana, Frans Gyuana, meerdaagse

20 AUGUSTUS - Omloop v/d Grensstreek te Wervik (B), interclub

24 AUGUSTUS - Omloop v Kerspelen te Drogeham, clubcompetitie

28 AUGUSTUS - Danny Jonckheere te Oudenburg (B), interclub

31 AUGUSTUS -ploegentijdrit Clubcompetitie, ………, clubcompetitie

1 SEPTEMBER - Omloop van Meerhout, Meerhout (B), interclub

1 SEPTEMBER - Hart van Oosterhout, criterium

8 SEPTEMBER - Ronde van Hank, criterium

8 SEPTEMBER - Kermisronde van Roosendaal

14-15 SEPTEMBER - Finale Weekend clubcompetitie te ………, clubcompetitie

28 SEPTEMBER - NCK Ploegentijdrit te Dronten, nationaal kampioenschap

Amateurs
 

Criteriums district ZuidWest

17 MAART - 70e Ronde van Oud-VossemeerOud Vossemeer

24 MAART - Ronde van BruinisseBruinisse

2 APRIL - 62e ronde van WerkendamWerkendam

15 APRIL - Ronde van Oud Gastel   Oud Gastel

10 MEI - 56e Wielerronde van WernhoutWernhout

13 MEI - 70e Wielerronde van Nieuw-VossemeerNieuw Vossemeer

23 MEI - Tijdrijden te WoensdrechtWoensdrecht, District Kampioenschap

10 JUNI - VDH Hart van GilzeGilze

26 JUNI - Kermiskoers SteenSteen

30 JUNI - 85e Ronde van KruiningenKruiningen

1 JULI - Ronde van RijenRijen

01 JULI - 44e wielrronde van NispenNispen

08 JULI - Ronde van OudenboschOudenbosch

09 JULI - Wieleronde van HeerleHeerle

30 JULI - 8 van Chaam WK tijdrijden Militairen, Chaam

1 AUGUSTUS - 8 van Chaam + WK militairen, Chaam

4 AUGUSTUS - Ronde van Haamstede

6 AUGUSTUS - 39e Jumbo Draai van de Kaai + Fix Gear, Roosendaal

8 AUGUSTUS - 70e Ronde van Zundert

12 AUGUSTUS - 63e Raboprofronde van Zevenbergen

23 SEPTEMBER - 6e Hart van Oosterhout