kalender


Samen met TMZ organiseren wij de
Zeeuwse Zomeravond Wielrencompetitie 2018!

 

Nieuwelingen

junioren

Elite en Belofte

amateurs


Nieuwelingen Heren
 

Nationaal

7 APRIL - Omloop NW Overijssel te Genemuiden

14 APRIL - Omloop Kleine Hein, Emmen

28 APRIL - Wim Hendriks Trofee, Koewacht

12 MEI - Flevotour, Kampen

26 MEI - Dorpenomloop Assen

2 JUNI - Omloop Maasvallei, Stein

16 JUNI - wielerweekend, Roden

17 JUNI - wielerweekend, Roden

7 JULI - Ronde van Twente, Enter

26 AUGUSTUS - omloop Valkenswaard

9 SEPTEMBER - Watersley klim omloop, Sittard

16 SEPTEMBER - Rogellie Bavelse berg Classic, Breda

 

Criteriums district ZuidWest

18 MAART - 60e Wielerronde van Woensdrecht

25 MAART - Ronde van Huijbergen

31 MAART - 1e Cervelo Goodzo Omloop v.d.Braakman, Philippine

15 APRIL - Ronde van Oud Gastel

20 MEI - Ronde van Moerdijk

23 MEI - Distr.Kamp. Tijdrijden te Woensdrecht

27 MEI - 60e Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat

10 JUNI - Ronde van Fijnaart

24 JUNI - Kermisronde van Raamsdonksveer

30 JUNI - 85e Ronde van Kruiningen

8 JULI - Ronde van Oudenbosch

1 AUGUSTUS - 8 van Chaam

6 AUGUSTUS - 39e Jumbo Draai van de Kaai + Fix Gear, Roosendaal

8 AUGUSTUS - 70e Ronde van Zundert

12 AUGUSTUS - 63e Raboprofronde van Zevenbergen

9 SEPTEMBER - 64e Ronde van Hank

16 SEPTEMBER - Breda Rogelli Bavelse Berg Classic

23 SEPTEMBER - 6e Hart van Oosterhout

30 SEPTEMBER - Ronde van Dongen Omnium

 

Nieuwelingen Dames
 

Nationaal

10 MAART - Omloop van Strijen

14 APRIL - Omloop door het Land van Kleine Hein, Emmen

28 APRIL - Wim Hendriks Trofee, Koewacht

12 MEI - Marianne Vos ClassicWijk en Aalburg

10 MEI - Tour de Himmelfahrt, Odder (Den)

26 MEI - Noord Drentse Dorpenomloop, Assen

9  JUNI - Den Helder Kust de Zee 2-daagse

29 JUNI - Int. Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

7 JULI - Ronde van Twente, Enter

16 SEPTEMBER - Rogelli Bavelse Berg Classic, Breda

 

Criteriums district ZuidWest

6 MEI - 70e Wielerronde van Standdaarbuiten

23 MEI - Distr.Kamp. Tijdrijden te Woensdrecht

27 MEI - 60e Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat

30 JUNI - 85e Ronde van Kruiningen

1 JULI - Ronde van Rijen

1 AUGUSTUS - 8 van Chaam

2 SEPTEMBER - 81e Kermisronde van Roosendaal

23 SEPTEMBER - 6e Hart van Oosterhout

Junioren
 

Internationaal

22 APRIL - Omloop van Borssele

18/20 MEI - Junioren driedaagse Axel

 

Nationaal

31 MAART - Omloop van de Braakman, Philippine

7 APRIL - Rabo Omloop van NoordWest Overijssel, Genemuiden

14 APRIL - Zuiderzeeronde, Dronten

21 APRIL - Arno Wallaard Memorial, Meerkerk

12 MEI - Flevotour, Kampen

2 JUNI - Omloop van de Maasvallei, Stein

16 JUNI - Wielerweekend Roden

17 JUNI - Wielerweekend Roden

29 JUNI - Acht van Bladel

30 JUNI - Acht van Bladel

01 JULI - Acht van Bladel

08 JULI - Klimomloop van Ulestraten

19 AUGUSTUS - Résidence Valkenburg Klimclassic

26 AUGUSTUS - Omloop van Valkenswaard

 

Belgie

1 APRIL - Ronde van Vlaanderen, Herzele

15 JULI - Omloop het Nieuwsblad, Boekhoute

22 JULI - Grote Prijs Eddy Schepers BvBelgie, Linter

1 AUGUSTUS - Meerdaagse Walonie

9 SEPTEMBER - Steregas Vlaams-Brabant Classic 2018, Zemst Laar

23 SEPTEMBER - Grand Prix A.R.Gilles, Jemeppe-sur-Meuse

 

Criteriums district ZuidWest

17 MAART - 70e Ronde van Oud-Vossemeer

18 MAART - 60e Wielerronde van Woensdrecht

25 MAART - Ronde van Huijbergen

31 MAART - 1e Cervelo Goodzo Omloop v.d.Braakman, Philippine

15 APRIL - Ronde van Oud Gastel

06 MEI - 70e Wielerronde van Standdaarbuiten

10 MEI - 56e Wielerronde van Wernhout

13 MEI - 70e Wielerronde van Nieuw-Vossemeer

23 MEI - Distr.Kamp. Tijdrijden te Woensdrecht

10 JUNI - VDH Hart van Gilze

24 JUNI - Kermisronde van Raamsdonksveer

30 JUNI - 85e Ronde van Kruiningen

1 JULI - 44e wielrronde van Nispen

8 JULI - Ronde van Oudenbosch

09 JULI - Wieleronde van Heerle

1 AUGUSTUS - 8 van Chaam + WK militairen

6 AUGUSTUS - 39e Jumbo Draai van de Kaai + Fix Ger, Roosendaal

08 AUGUSTUS - 70e Ronde van Zundert

12 AUGUSTUS - 63e Raboprofronde van Zevenbergen

23 SEPTEMBER - Omloop van Hil en Moer te Kaatsheuvel

23 SEPTEMBER - 6e Hart van Oosterhout

ELITE en Belofte

 

25 FEBRUARI - Brustum - St Truiden te Brustum (B), individueel

4 MAART - Omloop Schijndel, individueel

10 MAART - Ronde Van Zuid Holland te Den Haag, vrije klassieker

24 MAART - Omloop van de Veenkoloniën te Veendam, clubcompetitie

4 APRIL - Schoten Interclub (B), vrije klassieker

7 APRIL - Omloop van de Braakman te Philipinne, topcompetitie

11-15 APRIL - Ardennen Challenge (B), vrije klassieker

14 APRIL - Zuiderzeeronde te Dronten, vrije klassieker

29 APRIL - Wim Hendriks Trofee te Koewacht, vrije klassieker

12 MEI - Zandhoven (B), interclub

12 MEI - Zuid-Hollandse eilandentour te Spijkenisse, clubcompetitie

26 MEI - Hoeksewaard te s-Gravendeel, clubcompetitie

6 JUNI - Parel v/d Veluwe te Harderwijk, clubcompetitie

9 JUNI - Ploegentijdrit Gilze, District kampioenschap

10 JUNI - Midden Brabant Poort Omloop te Gilze

10 JUNI - Omloop v Kerspelen te Drogeham, clubcompetitie

12 JUNI - Belsele Kamp Waasland te Belsele (B), interclub

16-17 JUNI - 2 Daagse Roden, clubcompetitie

24 JUNI - NK elite zonder contract, nationaal kampioenschap

27 JUNI - NK Tijdrijden te Bergen op Zoom, nationaal kampioenschap

8 JULI - Omloop der 7 Heuvelen te Berg en Dal, vrije klassieker

21 JULI - Enkhuizen/Lelystad Ploegtijdrit te Enkhuizen, clubcompetitie

21 JULI - Hulshout (B), vrije klassieker

26 JULI - Internatie Reningelst (B), vrije klassieker

1 AUGUSTUS - Hill 60 te Zillebeke (B), interclub

12 AUGUSTUS - Voerendaal, clubcompetitie

21 AUGUSTUS - Omloop v/d Grensstreek te Wervik (B), interclub

29 AUGUSTUS - Danny Jonckheere te Oudenburg (B), interclub

22-23 SEPTEMBER - Finale Weekend te Delfzijl, clubcompetitie

29 SEPTEMBER - NCK Ploegentijdrit te Dronten, nationaal kampioenschap

Amateurs
 

Criteriums district ZuidWest

17 MAART - 70e Ronde van Oud-VossemeerOud Vossemeer

24 MAART - Ronde van BruinisseBruinisse

2 APRIL - 62e ronde van WerkendamWerkendam

15 APRIL - Ronde van Oud Gastel   Oud Gastel

10 MEI - 56e Wielerronde van WernhoutWernhout

13 MEI - 70e Wielerronde van Nieuw-VossemeerNieuw Vossemeer

23 MEI - Tijdrijden te WoensdrechtWoensdrecht, District Kampioenschap

10 JUNI - VDH Hart van GilzeGilze

26 JUNI - Kermiskoers SteenSteen

30 JUNI - 85e Ronde van KruiningenKruiningen

1 JULI - Ronde van RijenRijen

01 JULI - 44e wielrronde van NispenNispen

08 JULI - Ronde van OudenboschOudenbosch

09 JULI - Wieleronde van HeerleHeerle

30 JULI - 8 van Chaam WK tijdrijden Militairen, Chaam

1 AUGUSTUS - 8 van Chaam + WK militairen, Chaam

4 AUGUSTUS - Ronde van Haamstede

6 AUGUSTUS - 39e Jumbo Draai van de Kaai + Fix Gear, Roosendaal

8 AUGUSTUS - 70e Ronde van Zundert

12 AUGUSTUS - 63e Raboprofronde van Zevenbergen

23 SEPTEMBER - 6e Hart van Oosterhout