De foto's van de ploegenvoorstelling over de jaren 2008 tot en met 2010 zijn te zien in het fotoalbum.

De samenstelling van de verschiilende categoriën over de jaren  2009,  2010 , 2011 en zijn als volgt:

2012

Ploegenvoorstelling Elite, Beloften en Amateurs 2012.

Fotografie: Edwin van 't Westeinde


Samenstelling van de team:

 

Arjen Mosselman Elite Man   Jan Minnaard Amateur Man
Raoul Poortvliet Elite Man   Johnny van der Klooster Amateur Man
Peter Tol Elite Man   Marcel Foudraine Amateur Man
Nathan Traas Elite Man   Dennis Raadtgever Amateur Man
Ferdinand Boogaard Elite Man   Arjan Klaasse Amateur Man
Thijmen Braem Elite Man   Luc van Eck van de Sluis Amateur Man
Ruben Tissink Elite Man   Nico Ringelberg Amateur Man
Marco Minnaard Elite Man   Hans van Dam Amateur Man
Johnny Hoogerland Prof.A Man   Wilco Jonker Amateur Man
Sebastiaan Zweedijk Belofte Man   Arnaud van Leest Amateur Man
Jacob de Roo Belofte Man   Jeroen de Milliano Amateur Man
Alex Gresnigt Belofte Man   Christian Kik Amateur Man
Bart Vermue Belofte Man   Youri van Noorden Amateur Man
Paul Hoondert Belofte Man   Robbert Vleugel Amateur Man
Joeri Kasper Belofte Man   Peter de Winter Amateur Man
Michiel Jumelet Belofte Man   Erwin Moorman Amateur Man
Mathijs Buzeijn Belofte Man   Rick Schouwenaar Amateur Man
Nick van der Lijke Professional-B Man   Jarno Vader Amateur Man
George
Sander
van Koeveringe
Vleugel
Belofte Man
Belofte Man
       
Eloy Raas Belofte Man        
Rens Pyfferoen Belofte Man   Peter Mol Sportklasse Man
Roy Gijzel Belofte Man   Hugo Gravestein Sportklasse Man

 

Ploegenvoorstelling Vrouwen 2012

Fotografie: Edwin van 't Westeinde


Samenstellig team:

 

Suzan Lavooy Elite Vrouw
Mathilde Matthijsse Elite Vrouw
Esmee Janssen Belofte Vrouw
Anneke Kempe Belofte Vrouw
Jamie de Jong Junior Vrouw
Marquerite de Neve Junior Vrouw
Simone Cornelisse Junior Vrouw
Lisette de Heide Aangepast wielrennen
Lindy van Anrooy Nieuweling Vrouw

Ploegenvoorstelling 2012 Junioren en Nieuwelingen.

 



Fotografie: Edwin van 't Westeinde


  Samenstelling team Nieuwelingen:

Tim Janssen Nieuweling Man
Roel Koens Nieuweling Man
Guide de Neve Nieuweling Man
Marvin Runhaar Nieuweling Man
Erik de Boer Nieuweling Man
Maurits de Waal Nieuweling Man
Franklin van Anrooij Nieuweling Man
Robin van 't Westeinde Nieuweling Man

 
Samenstelling team Junioren:

Eloy Raas Junior Man
Antwan Tolhoek Junior Man
Jelle Jumelet Junior Man
Jens van Nieuwenhuijzen Junior Man
Thijs de Lange Junior Man

 

2011

Ploegenvoorstelling Elite, Beloften en Amateurs 2011.

Elite-Beloften-Amateurs

Samenstelling van de team:

 

Ruud Rentmeester Elite Man   Jan Minnaard Amateur Man
Raoul Poortvliet Elite Man   Johnny van der Klooster Amateur Man
Peter Tol Elite Man   Marcel Foudraine Amateur Man
Robbert Vleugel Elite Man   Dennis Raadtgever Amateur Man
Huub van Noorden Elite Man   Arjan Klaasse Amateur Man
Thijmen Braem Elite Man   Luc van Eck van de Sluis Amateur Man
Ferdinand Boogaard Belofte Man   Nico Ringelberg Amateur Man
Marco Minnaard Belofte Man   Hans van Dam Amateur Man
Ruben Tissink Belofte Man   Wilco Jonker Amateur Man
Sebastiaan Zweedijk Belofte Man   Arnaud van Leest Amateur Man
Jacob de Roo Belofte Man   Dirk van Dam Amateur Man
Alex Gresnigt Belofte Man   Christian Kik Amateur Man
Nick Nieuwdorp Belofte Man   Youri van Noorden Amateur Man
Paul Hoondert Belofte Man   Lex Meerman Amateur Man
Joeri Kasper Belofte Man   Peter Mol Sportklasse Man
Michiel Jumelet Belofte Man   Hugo Gravestein Sportklasse Man
Mathijs Buzeijn Belofte Man   Joannathan Wasker (Duinkerke) Aangepast wielrennen
Nick van der Lijke Professional-B Man        
Ramon
Sander
Vleugel
Vleugel
Belofte Man
Belofte Man
     

 

 

 

Samenstellig team:

Suzan Lavooy Elite Vrouw
Josien Wisse Elite Vrouw
Esmee Janssen Belofte Vrouw
Annemarie Pasveer Junior Vrouw
Marquerite de Neve Junior Vrouw
Simone Cornelisse Nieuweling Vrouw
Jamie de Jong Nieuweling Vrouw
Lindy van Anrooy Nieuweling Vrouw

 

 

 

 

 

 

 Samenstelling team: 

Menno Rietveld Nieuweling Man
Jesse Raas Nieuweling Man
Davy Gunst Nieuweling Man
Bart-Jan de Vink Nieuweling Man
Frank Vermue Nieuweling Man
Tim Janssen Nieuweling Man
Roel Koens Nieuweling Man

2010 

Samenstelling team Elite, Beloften en Amateurs

Jos van Baal Amateur-A/Master   Marco   Minnaard Belofte
Dirk van Dam Amateur-A   Youri van Noorden Belofte
Luc van Eck van de Sluis Amateur-A   Huub van Noorden Belofte
Wilco   Jonker Amateur-A   Jacob de Roo Belofte
Arnaud van Leest Amateur-A   Michel   Stroosnijder Belofte
Joost   Winkel Amateur-A   Peter   Tol Belofte
Jack van der Horst Amateur-A/Master   Robbert   Vleugel Belofte
Hugo   Gravestein Amateur-B   Sander   Vleugel Belofte
Jan   Minnaard Amateur-B/Master   Ramon   Vleugel Belofte
Peter   Mol Amateur-B/Master   Niels   Voet Belofte
Marcel   Foudraine Amateur-C   Sebastiaan   Zweedijk Belofte
Ferdinand   Boogaard Belofte   Nick   Nieuwdorp Belofte (elders)
Alex   Gresnigt Belofte   Nick van der Lijcke Beroepsrenner-B(elders)
Paul   Hoondert Belofte   Johnny van der Klooster Elite-Man
Michiel   Jumelet Belofte   Raoul   Poortvliet Elite-Man
Joeri   Kasper Belofte   Dennis   Raadtgever Elite-Man
Christian   Kik Belofte   Ruud   Rentmeester Elite-Man
Bart   Maas Belofte   Joannathan   Wasker (Duinkerke) ID-Cycling

 

Programma          
           
7-3-2010   Houtse Linies Den Hout Elite/beloften Vrije wedstrijd
14-3-2010   Dorpenomloop Rucphen St. Willebrord Elite/beloften Vrije wedstrijd
21-3-2010   Meeus Race Lierop Beloften Beloftencompetitie
27-3-2010   Omloop van de Braakman Philippine Elite/beloften Clubcompetitie
4-4-2010   Omloop van de Schermer Stompetoren Beloften Beloftencompetitie
5-4-2010   2e Biesboschronde van Werkendam Werkendam Elite/beloften Vrije wedstrijd
10-4-2010   Omloop van Lek en IJssel Lekkerkerk Beloften Beloftencompetitie
24-4-2010   G.P.Vilvoorde ( België ) Vilvoorde Elite/beloften Vrije wedstrijd
25-4-2010   Wim Hendriks Trofee Koewacht Elite/beloften Vrije wedstrijd
15-5-2010   Zuidhollandse Eilanden Tour Spijkenisse Elite/beloften Clubcompetitie
16-5-2010   Hel van Voerendaal Voerendaal Beloften Beloftencompetitie
29-5-2010   Omloop v.d.Hoeksche Waard Puttershoek Elite/beloften Clubcompetitie
12-6-2010   Omloop de Medel Tiel Beloften Beloftencompetitie
15-6-2010   G.P.Waasland ( België ) Belsele Elite/beloften Vrije wedstrijd
19-6-2010 20-6-2010 Ster van Moerdijk ( twee dagen ) Moerdijk Beloften Beloftencompetitie
20-6-2010   G.P.Bertem ( België ) Bertem Elite/beloften Vrije wedstrijd
10-7-2010   Ploegentijdrit Clubcompetitie Wieringermeer Elite/beloften Clubcompetitie
10-7-2010   G.P.Pittem ( België ) Pittem Elite/beloften Vrije wedstrijd
4-8-2010   Zillebeke - Zillebeke ( België ) Zillebeke Elite/beloften Vrije wedstrijd
11-9-2010   Finale Clubcompetitie Dalen Elite/beloften Clubcompetitie
11-9-2010   G.P.Nieuwkerken Waas ( België ) Nieuwkerken Elite/beloften Vrije wedstrijd
19-9-2010   Baronie Breda Classic Breda Elite/beloften Vrije wedstrijd

Samenstelling:

Nieuwelingen   Junioren
Davy   Gunst Nieuweling-A   Matthuis   Buzeijn Junior-A
Jelle   Jumelet Nieuweling-A   Joan   Eversdijk Junior-A
Sander   Kole Nieuwelingzonder licentie   George van Koeveringe Junior-A
Thijs de Lange Nieuweling-A   Lex   Meerman Junior-A
Jens van Nieuwenhuijzen Nieuweling-A   Rens   Pyfferoen Junior-A
Duell   Prins Nieuweling-B   Bart   Vermue Junior-A
Menno   Rietveld Nieuweling-A          
Thomas   Scheele Nieuweling-A          
Frank   Vermue Nieuweling-A          

Vrouwen

Sonja   Boogaard Elite-Vrouw
Angeliena   Huis Elite-Vrouw
Ruth   Jakobsen Elite-Vrouw
Christel   Janssen Elite-Vrouw
Esmee   Janssen Elite-Vrouw
Linda   Klein Elite-Vrouw
Suzan   Lavooy Elite-Vrouw
Irene van Lith Elite-Vrouw
Marissa   Otten Elite-Vrouw
Daisy   Vos Elite-Vrouw
Josien   Wisse Elite-Vrouw
Anne   Eversdijk Elite-Vrouw (elders)
Agnieta   Francke Elite-Vrouw (elders)
Birgit   Lavrijssen Elite-Vrouw (elders)
Baukje   Doedée Elite-Vrouw/Kader
Annemarie   Pasveer Junior-Vrouw-A
Simone   Cornelisse Nieuweling-Meisje-A
Marquerite de Neve Nieuweling-Meisje-A

 2009

Samenstelling Elite, Beloften en Amateurs

 

Ferdinand   Boogaard Vlissingen Belofte   Marco   Minnaard Wemeldinge Belofte
Dirk van Dam Arnemuiden Elite-Man   Sebastiaan   Zweedijk Kapelle Belofte
Nick   Eversdijk Kapelle Belofte   Jacob   Wijnstra Heinkenszand Belofte
Edzard van Ewijk Goes Amateur-A   Peter   Mol Kapelle Amateur-B/Master
Cornelis   Flikweert Zierikzee Amateur-A   Marco   Monster Zuidland Amateur-B
Marcel   Foudraine Middelburg Amateur-C   Dimitri   Mulder Heinkenszand Belofte
Hugo   Gravestein Oudelande Amateur-B   Johnny   Pollie Tholen Amateur-A
Alex   Gresnigt Kapelle Belofte   Raoul   Poortvliet Vlissingen Elite-Man
Jack van der Horst Oost-Souburg Amateur-A   Ruud   Rentmeester Goes Elite-Man
Paul   Jeremiasse Wemeldinge Amateur-A   Niek   Rentmeester Goes Elite-Man
Wilco   Jonker Burgh-Haamstede Elite-Man   Jacco   Ringelberg Goes Elite-Man
Christian   Kik Kruiningen Amateur-A   Jacob de Roo Biezelinge Belofte
Johnny van der Klooster Lewedorp Elite-Man   Gerwin   Steenbakker Lewedorp Elite-Man
Kenneth de Kraker Kapelle Amateur-A   Hans   Stoutjesdijk Zierikzee Amateur-A
Arnaud van Leest Oudenbosch Amateur-A   Peter   Tol Kapelle Belofte
Bart   Maas Hansweert Belofte   Ramon   Vleugel Wemeldinge Belofte
Edwin   Maljaars Westkapelle Amateur-B   John van de Vreede Krabbendijke Amateur-A
Jan   Minnaard Wemeldinge Amateur-B/Master      

 

   

Samenstelling Junioren.

Joan   Eversdijk Kapelle          
Paul   Hoondert Heinkenszand   Boaz   Bal Zierikzee
Michiel   Jumelet Bruinisse   Peter   Blok Yerseke
Joeri   Kasper Wemeldinge   Dennis v/d  Borgt 's Heer Arendskerke
Lex   Meerman Nieuw-enSint Joosland   Kees van Damme Yerseke
Youri van Noorden Kruiningen   Jelle   Jumelet Bruinisse
Sander   Vleugel Wemeldinge   George van Koeveringe Kapelle
Niels   Voet Heinkenszand   Sander   Kole Goes
Joost   Winkel Poortvliet   Jens van Nieuwenhuijzen Heinkenszand
Peter de Winter Wolphaartsdijk   Bart   Vermue Oudelande