Ploegenvoorstelling 2011, 2010 en 2009

Ploegenvoorstelling

 

 

Samenstelling team:

 

Categorie 1 Categorie 5
Floris Kristalijn Timo de Jong
Twan Schrier Nick de Munnnik
Luc van Cadsand Wesley Mol
Lisanne de Munnik Claudia Jongerius
Shirin van Anrooij  
Veerle Timmermans  
   
Categorie 2 Categorie 6
Jurgen Mesu Nick Janssen
Joran Wiskerke Sven van Nieuwkerk
Mike Deutekom Daan Bol
Flavio Moretti Vince Geijs
Remco Meijer Floris van der Laar
  Denise Gunst
   
Categorie 3 Categorie 7
Daphne Mesu Erik Boer
Tristan Timmermans Maurits de Waal
Pepijn Hillemans Franklin van Anrooij
Zoë Mulder Sjoerd Plettenberg
   
Categorie 4  
Omri Kleinepier  
Jarmo Visser  
Lars Steenbakker  
Hidde Bol  
Mick van Dijke  
Tim van Dijke  
Ruud Meijer

 Ploegenvoorstelling  

Ploegenvoorstelling Jeugd 2010


Samenstelling team.

Shirin van Anrooy Jeugd-Meisje-A   Categorie 1
Franklin van Anrooy Jeugd zonder licentie   Categorie 6
Lindy van Anrooy Jeugd-Meisje-A   Categorie 6
Erik   Boer Jeugd-Jongen-A   Categorie 6
Daan   Bol Jeugd-Jongen-A   Categorie 5
Hidde   Bol Jeugd-Jongen-A   Categorie 3
Siem   Corstanje Jeugd zonder licentie   Categorie 6
Mike   Deutekom Jeugd-Jongen-B   Categorie 1
Denise   Gunst Jeugd-Meisje-A   Categorie 6
Tim   Janssen Jeugd-Jongen-A   Categorie 7
Nick   Janssen Jeugd-Jongen-A   Categorie 5
Timo de Jong Jeugd-Jongen-A   Categorie 4
Claudia   Jongerius Jeugd-Meisje-A   Categorie 4
Omri   Kleinepier Jeugd-Jongen-A   Categorie 3
Wesley   Mol Jeugd-Jongen A   Categorie 4
Nick de Munnik Jeugd-Jongen-A   Categorie 4
Lisanne de Munnik Jeugd-Meisje A   Categorie 1
Sven van Nieuwkerk Jeugd-Jongen-A   Categorie 5
Sjoerd   Plettenberg Jeugd-Jongen-A   Categorie 6
Tristan   Timmermans Jeugd-Jongen-A   Categorie 2
Maurits de Waal Jeugd-Jongen-A   Categorie 6

 

 Jeugd ZRTC Theo Middelkamp onthult nieuwe kleding.

De jeugd van Middelkamp en nieuwe kleding

Tijdens de ploegenvoorstelling van ZRTC Theo Middelkamp, afgelopen vrijdag, kwam de jeugd op in de nieuwe kleding. In de frissekleuren, geel, wit en donkerblauw.
De Jeugdafdeling heeft 3 nieuwe sponsors weten te vinden, Vital Timmermans woninginrichting en zonwering uit Yerseke, EDW autolease uit Kloetinge en Dione bvba uit Antwerpen.
De eerste training is zaterdag afgelegd in “den Inkel “ te Kruiningen zoals ook op de volgende data:
Zaterdag 27 februari, zaterdag 13 maart en zaterdag 20 maart. De trainingen starten om 12:30.

Vanaf zondag 28 februari start men met de voorjaarscompetitie, deze gaat over 4 wedstrijden, als voorbereiding op het wielerseizoen. De eerste wedstrijd begint bij wielervereniging Breda om 11:00 uur.

Op de foto , gemaakt door wielrenneninzeeland.nl , staan van links naar rechts:

Voorste rij: Mike Deutekom, Lisanne de Munnik, Nick de Munnik, Omri Kleinepier en Tristan Timmermans.

Achterste rij: Jos Jeremiasse( Trainer), Marcel de Munnik( Jeugdbegeleider) Timo de Jong, Wesley Mol, Sven van Nieuwkerk, Sjoerd Plettenberg, Denise Gunst, Vital Timmermans( sponsor) en Rene van de Guchte( sponsor)

Op de foto ontbreken de renners: Tim Janssen, Franklin van Anrooij, Erik Boer, Maurits de Waal, Lindy van Anrooij, Nick Janssen, Daan Bol, Claudia Jongerius, Hidde Bol en Shirin van Anrooij. Begeleiding/ training, Henk de Jong, Marcel Gunst, Jack van Stel en Geert Janssen. En de 3e sponsor Emiel de Waal.
Bron: Patrica de Jong.

Nederlands kampioen 2010 

Nederlands kampioenen 2010

Ploegenvoorstelling
Ploegenvoorstelling Jeugd 2009

Samenstelling team 2009:

Roepnaam

Naam

Plaats

Categorie

Cat

Davy

Gunst

Yerseke

Jeugd A

7

Ivar

Moeleker

Yerseke

Jeugd A

7

Frank

Vermue

Oudelande

Jeugd A

7

Menno

Rietveld

s Gravendpolder

Jeugd A

7

Tim

Janssen

Borssele

Jeugd A

6

Arthur

Oppenneer

Vlissingen

Jeugd A

6

Simone

Cornelisse

Sint Laurens

Jeugd meisje A

6

Lindy

Anrooij van

Kapelle

Jeugd meisje A

5

Erik

Boer

Wolphaartsdijk

Jeugd A

5

Maurits

Waal de

Kloetinge

Jeugd A

5

Sjoerd

Plettenberg

Oudelande

Jeugd A

5

Denise

Gunst

Yerseke

Jeugd Meisje A

4

Giovanni

Burton

Terneuzen

Jeugd A

4

Sven

van Nieuwkerk

Kapelle

Jeugd A

4

Nick

Janssen

Borssele

Jeugd A

4

Claudia

Jongerius

Burgh-Haamstede

Jeugd Meisje A

3

Timo

Jong de

Goes

Jeugd A

3

Nick

Munnik de

Kwadamme

Jeugd

3

Omri

Kleinepier

Vlissingen

Jeugd

2

Donna

Franse

Kwadendamme

Jeugd Meisje A

2

Ploegenvoorstelling 2008

Ploegenvoorstelling Jeugd 2008

 

Samenstelling team 2008

 

Roepnaam Naam Plaats Categorie
Peter Blok Yerseke Jeugd A 7
Nick Jongerius Burgh-Haamstede Jeugd 7
Xinthia Noorden van Kruiningen Jeugd Meisje A 6
Davy Gunst Yerseke Jeugd A 6
Ivar Moeleker Yerseke Jeugd A 6
Frank Vermue Oudelande Jeugd A 6
Menno Rietveld 's Gravendpolder Jeugd A 6
Simone Cornelisse Sint Laurens Jeugd meisje A 5
Milan Vader Middelburg Jeugd A 5
Tim Janssen Borssele Jeugd A 5
Arthur Oppenneer Vlissingen Jeugd A 5
Denise Gunst Yerseke Jeugd Meisje A 4
Lindy Anrooij van Kapelle Jeugd meisje A 4
Franklin Anrooij van Kapelle Jeugd 4
Erik Boer Wolphaartsdijk Jeugd A 4
Maurits Waal de Kloetinge Jeugd A 4
Sjoerd Plettenberg Oudelande Jeugd A 4
Sven van Nieuwkerk Kapelle Jeugd A 3
Nick Janssen Borssele Jeugd A 3
Ralph Kok de Goes Jeugd A 3
Claudia Jongerius Burgh-Haamstede Jeugd Meisje A 2
Timo Jong de Goes Jeugd A

2